نظم دهنده لوازم آرایش

چرا نظم دهنده لوازم آرایش؟

شاید شما هم مانند من تعداد زیادی لوازم آرایشی و مراقبتی دارید که احتمالا روی میز توالت یا دراور اتاق خواب خود نگهداری می کنید. به احتمال زیاد شما هم مانند من، دغدغه ی نگهداری تعداد بالایی از لوازم آرایشی را در ذهن دارید.

متاسفانه سازماندهی و نظم بخشیدن به لوازم آرایشی، همیشه به همان راحتی که به نظر می رسد نیست. اگر تعداد زیادی لوازم آرایشی دارید، می توانید آن ها را روی هم قرار دهید و یا آن ها را درون کشو نگهداری کنید.

اما این روش جمع آوری و نگهداری همیشه بدین معنا نیست که بتوانید به راحتی به لوازم آرایشی خود دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز به هر یک از آن ها بتوانید، آ ن ها را بیابید.

شاید به مرحله ایی از کلافگی در مورد لوازم آرایشی که مدام گم می کنید و باعث بهم ریختگی پیرامون شما می شود، رسیده باشید. به خصوص اگر هزینه ی زیادی برای لوازم آرایش مورد علاقتان کرده باشید و یا اگر به طور پیوسته از آن ها استفاده می کنید.

سوالی که در اینجا مطرح است این است که چطور می توانیم به تمام مشکلات ناشی از نگهداری لوازم آرایش پایان دهیم؟

ما به شما استفاده از نظم دهنده لوازم آرایش را پیشنهاد می کنیم. استفاده از ارگانایزر لوازم آرایش این امکان را به شما می دهد که تمام لوازم خود را در یکجا جمع آوری نمایید و به راحتی آب خوردن به آن ها دسترسی داشته باشید.

 

بهترین ایده های نگهداری لوازم آرایش در فضاهای کوچک

من به عنوان فردی که به زیبایی علاقمندم، از لوازم آرایشی و مراقبتی زیادی استفاده می کنم. اما گاهی احساس می  کنم فضای کافی برای نگهدای تمامی آن ها ندارم، چرا که دسترسی به بعضی از آن ها برای من طاقت فرساست و تعدادی از آن ها را ممکن است برای هیچ وقت نبینم.

می دانم که من تنها کسی نیستم که با چنین مشکلی روبرو هستم. به همین خاطر سراغ ایده هایی برای نگهداری لوازم آرایشی رفتم و بهترین ایده های نگهداری و ذخیره سازی لوازم آرایشی برای فضاهای کوچک را دریکجا جمع آوری کردم.

با شولک همراه باشید تا اطلاعات خوبی در مورد انواع نظم دهنده لوازم آرایش به شما ارائه دهیم.

انواع نظم دهنده لوازم آرایش

نظم دهنده لوازم آرایش

  • نظم دهنده لوازم آرایش اکریلیک

استفاده از نظم دهنده لوازم آرایش اکریلیک، می تواند سازمان دهی عالی از تمام لوازم شما در مکان مورد نظر به ارمغان آورد. چرا که دارای کشو ها و محفظه های مختلفی است که هر قسمت فضای خاص خود را برای نگهداری دارد.

اگر فضای کشویی زیادی در دسترس ندارید، استفاده از نظم دهنده اکرلیک روی کمد دراور می تواند جلوه ایی زیبا به اتاق شما ببخشد.

گزینه های زیادی برای نگهداری لوازم آرایش در این نوع نظم دهنده وجود دارد. سعی کنید بر اساس ماهیت آن ها دسته بندی ها را انجام دهید. مثلا تمام رژلب ها در یک بخش، پالت ها سایه در بخش دیگر و یا مدادهای مختلف در جای دیگر سازماندهی شوند.

 

ارگانایزر لوازم آرایش

  • نظم دهنده لوازم آرایش شیشه ای آینه ای

زمانی که لوازم آرایشی با ظاهر زیبایی داشته باشید، شاید دوست داشته باشید که بخواهید از آن ها به عنوان دکور اتاق خود استفاده کنید. بنابراین استفاده از سینی شیشه ایی آینه ایی ممکن است برای این کار مناسب باشد. مثلا می توانید برای نمایش دادن ملزومات روزانه خود، مانند: عطر و کرم های مراقبتی پوست از چنین نظم دهنده ای استفاده نمایید.

 

نظم دهنده کشو

  • نظم دهنده لوازم آرایش کشو

اگر به فضای کشو دسترسی دارید، استفاده از این نظم دهنده کشو عالی است. آنها به راحتی در داخل کشوهای شما جا می شوند و در عین حال اسلات جداگانه ای برای همه ی لوازم آرایشی شما ایجاد می کنند. می توانید آنها را جدا کرده و با کشوها و لوازم خود هماهنگ کنید. با استفاده از این ارگانایزرها علاوه بر سازماندهی لوازم آرایش می توانید، لوازم التحریر و یا حتی کشوهای کابینت آشپزخانه را سر و سامان دهید.

 

کیف نظم دهنده لوازم آرایش

  • کیف نظم دهنده لوازم آرایش

از این نظم دهنده علاوه بر هنگام مسافرت، می توانید از آن در خانه هم استفاده کنید تا به راحتی وسایل مورد نیاز روزانه خود را سازماندهی کنید. همه ما چیزهایی داریم که روزانه از آنها استفاده می کنیم و باید سریع آنها را پیدا کنیم.

این کیف دارای تقسیم کننده هایی است که می توانید برای تناسب محصولات خود آن ها را جابجا کنید تا همیشه بتوانید از تناسب کامل اطمینان حاصل کنید!

ایده خوبی است که همه چیز را از این طریق جدا کنید، بنابراین یک مورد به مراقبت از پوست شما و یک مورد به  لوازم آرایش شما اختصاص داده می شود. به این ترتیب شما همیشه می دانید وقتی به دنبال یک محصول خاص هستید کجا بروید.

 

نظم دهنده براش آرایشی

  • ارگانایزر براش آرایشی

برس ها و براش های آرایشی برای مرتب و منظم ماندن بسیار مهم هستند. من از برس های زیادی استفاده می کنم و دوست دارم برس های آرایش چشمم را از برس های صورتم جدا کنم. من به دنبال سازمان دهنده هایی هستم که به همین دلیل دارای فضاهای متعدد باشند.

توصیه می کنم وقتی برس ها را کنار می گذارید، آن ها را روی کمد بگذارید یا از قلم مویی با روکش استفاده کنید تا ذرات گرد و غبار و چیزهای دیگر مانند آن روی برس های شما نیفتد. همچنین خوب است به یاد داشته باشید که برس های خود را هر چند هفته یکبار بشویید!

 

ارگانایزر پالت های آرایشی

  • نظم دهنده پالت های آرایشی

این سازمان دهنده پالت بسیار عالی است و کشوهای شما را منظم نگه می دارد! شما می توانید تمام پالت های سایه چشم خود را به صورت عمودی ذخیره کنید و با طراحی های متفاوتی که موجود است، به راحتی آن موردی را که می خواهید استفاده کنید، تهیه نمایید.

 

نظم دهنده لوازم آرایشی چرخشی

  • ارگانایزر لوازم آرایش چرخشی

اگر یک انتخاب برای تمیز ماندن لوازم آرایشی خود داشته باشید، استفاده از نظم دهنده چرخشی بهترین انتخاب خواهد بود. به صورت عمودی روی هم قرار می گیرد که کمترین فضا را اشغال می کند و محفظه های بسیار متنوعی را ارائه می دهد تا در نگهداری لوازم آرایشی شما کاملاً مناسب باشد. همچنین 360 درجه می چرخد تا بتوانید به راحتی آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید.

وقتی فضای زیادی روی میز ندارید، این ها بهترین هستند زیرا این محصولات متناسب با بسیاری از محصولات است. خوب است که همه چیز را می بینید و به راحتی می توانید به وسیله ی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید!

در نهایت می خواهم یک نوع متفاوتی از نظم دهنده لوازم آرایش را به شما معرفی کنم. این ارگانایزر از جنس نمد می باشد و وسیله ی خوبی برای سامان دهی به تمام لوازم آرایشی شما است.

می تونید به بخش نظم دهنده های نمدی برید و هر کدوم از اون هارو به راحتی تهیه نمایید.

مقالات مرتبط

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید